Czy można uwolnić się od kredytu frankowego?

Podanie do sądu kredytu frankowego to do tej chwili najbardziej pewne rozwiązanie. Pozbędziesz się nie tylko doskwierającego kredytu, ale również niezgodnej z prawem umowy. W tym artykule udowodnimy Ci, że możliwe jest funkcjonowanie bez kłopotu, jakim są kredyty frankowe.

Zaskarżenie umowy frankowej – czy to ma sens?

Prawnicy i sędziowie są zgodni, prawie wszystkie umowy frankowe kwalifikują się do zaskarżenia. Większość z nich obejmuje kruczki prawne i nieprawne zapisy, które nie powinny znajdować się w umowie kredytowej. Kancelaria prawna Adwokat Car Trójmiasto ma duże doświadczenie w rozwiązywaniu takich umów a w pomoc frankowiczom w angażuje się od długiego czasu. Zaufaj profesjonalistom i uwolnij się od umowy frankowej.

Jak mogę zaskarżyć mój kredyt frankowy?

Najważniejszą rzeczą jest sama decyzja. Kiedy jesteś gotowy na podjęcie tego kroku, skontaktuj się z kancelarią prawną. Gdańsk, Gdynia i Sopot o miejsca, gdzie pomaga kancelaria prawna Adwokat Car. Warto wybrać wypróbowane miejsce, bo to właśnie ci adwokaci będą występować w Twoim imieniu w sądzie. Nawet jeśli jesteś zaznajomiony z prawem, bez dobranego zespołu nie dasz rady wygrać procesu sądowego. A zaskarżyć bank można tylko jednokrotnie. Do tego niezbędny jest rozbudowany zespół składający się z fachowców z wielu sektorów, który ma rozległą wiedzę w tej kwestii. Sprawa sądowa może trwać około dwóch lat, powinieneś być na to gotowy, jeżeli chcesz uwolnić się od umowy frankowej. Większość kredytów frankowych zostaje usunięta, więc jest ogromna szansa, że również Ty pozbędziesz się tego ciężaru. Pomoc frankowiczom to bardzo rozległy temat, więc zdecyduj się na kogoś z doświadczeniem, a na pewno uda ci się uzyskać odpowiadający Ci wynik.

Co zrobić potem?

Kiedy już zaskarżysz kredyt frankowy, zobaczysz jak w Twoim życiu pojawia się nadzieja. Zaufaj Adwokatom Car, profesjonalnie, z pełną starannością i zaangażowaniem zajmą się Twoją umową frankową i znajdą najlepszą metodę. A po wygranym procesie będziesz mógł nareszcie cieszyć się życiem bez kredytu.