Co mnie urzekło w parku rozrywki we Władysławowie

Przygotowując się do urlopu we Władysławowie przeglądałem różnego rodzaju strony(ach). Wiele z nich poza standardowych(ymi) atrakcji(ami) jako punkt(y) warte wizyty polecało miejscowy(e) park rozrywki.Rzeczywiście idea brzmiał(a) na tyle atrakcyjnie, że się tam wybrałem. W związku z tym spróbuje przybliżyć jak działa i co warto zobaczyć w parku rozrywki we Władysławowie.

Pierwotne odczucia z wypadu

Wybierając wyjazd nad polskim(e) morze(m) przeważnie spodziewamy się wysokich cen. W tej kwestii doszło do piersze(go) szoku – ceny we władysławowskim parku rozrywki nie są wygórowane. Koszty tradycyjnych karuzel czy zjeżdzalni zaczynają się już od 8 zł. Również personel, zaczynając od kasy biletowej jest bardzo uprzejma i chętna do pomocy. Park rozrywki robi wielkie wrażenie ze względu na swój ogrom – to ponad 4 hektary ziemi wyposażonego w atrakcje dla każdego.

Co jest warte polecenia w parku rozrywki we Władysławowie

Następujące po sobie miejsca są rozmieszczone w taki sposób, aby poziom adrenaliny mógł wzrastać z każdym krokiem.

Dzięki temu wypad rozpoczęła się od strefy gier i zabaw. Dzięki trafnemu rzutowi w balony, udało się zdobyć maskotkę. Nie udało się niestety wygrać w wyzwaniu polegającym na wiszeniu na drążku, który kręcił się dookoła. Po rozgrzewce nadszedł czas na zjeżdżalnie i dziecięce karuzele. Są to rzeczy, które zawsze sprawiają dużo zabawy dzieciom. Wrażenie robić może także ich liczebność. 

Następnym miejscem była wizyta w zespole budynków, w którym znajdowały się m.in. dom strachu i gabinet luster. Dom strachu wykonany jest w sposób nad wyraz realistyczny. Profesjonalnie przygotowane dekoracje i budująca grozę muzyka od razu pobudziły fantazję. Gabinet luster za to, spowodował, że po momentach przerażenia nadszedł czas na głośny śmiech i zabawę. Nasze sylwetki podlegały różnym zniekształceniom w lustrzanym odbiciu.

Parę godzin rozrywki pobudza głód. Całe szczęście na terenie wesołego miasteczka stoi wiele punktów oferujących jedzenie. Tutaj po raz kolejny należy się dobre słowo. Zamówione posiłki były dobrej jakości. Również ich wielkość i smak, w porównaniu do ceną(y) były właściwe.

Krótka pauza na nabranie sił zwiększyła apetyt na różnego typu kolejki i inne ”duże zabawki”. Wspaniałą przygodą okazał się przejazd kolejkami o różnej mocy. Znaczna prędkość oraz gwałtowne zmiany kierunku jazdy, dały wiele radości i mocno zwiększyły poziom adrenaliny. Innymi atrakcjami, które mocno pobudzają adrenalinę były katapulty, wystrzeliwujące osobę z siedziska z ogromną(ym) siłą. Wszystkim spodobała się “Szalona wieża” – dźwig, który wyciąga człowieka na dużą wysokość i wtedy z ogromną szybkością spuszcza go na dół. Doświadczenia te, jeszcze przez długi czas będą wywoływać uśmiech na twarzy. 

Na koniec dnia, zwłaszcza po szalonych atrakcjach, pora na zwolnienie tempa. Idealnym miejscem do tego jest znajdujące się w wesołym miasteczku kino 9D. Kontakt z cyfrową rzeczywistością spotęgował działanie przy wykorzystaniu wszystkich zmysłów. 

Czy park rozrywki we Władysławowie jest warty polecenia

Warto odwiedzić park rozrywki we Władysławowie. Tak naprawdę tymi słowami można streścić opinie na temat tego miejsca.

Co istotne jest to świetnie wyposażone(y) i zagospodarowane(y) wesołe miasteczko. Urządzenia, które tu spotkałem są w dobrym stanie – cyklicznie konserwowane i odnawiane. Dzięki temu spełniają wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa, a ich działanie jest sprawniejsze. Ponadto nad bezpieczeństwem stale czuwa dobrze wykwalifikowana, komunikatywna i miła obsługa. Oprócz tego ceny również są znośne. Na koniec należy odnotować, że poziom tego miejsca był na tyle duży, że ciężko w ogóle [znaleźć jakieś wady.