Adwokat na rozwód – czy jest mi potrzebny?

Spora ilość zainteresowanych zastanawia się nad tym. W czasie, gdy Podejmujesz decyzję w sprawie rozwodu, najpewniej masz znacznie więcej wydatków, niż opłacanie adwokata. Multum opłat związanych z prawdopodobną przeprowadzką czy alimentami nakłada się na siebie, dlatego wszelkie nadprogramowe obciążenia są trudne. W związku z tym duża ilość rozwodzących się osób myśli – czy muszę skorzystać z usług kancelarii adwokackiej, czy poradzę sobie samemu?

Sprawa rozwodowa bez konsultacji z adwokatem

W czasie Internetu może nam się wydawać, iż większość problemów możemy rozwikłać w pojedynkę. W sytuacji spraw sądowych problem nieco się komplikuje. W Internecie można przeczytać masę nieprawdziwych informacji, gdyż nie każdy komentujący jest kompetentnym doradcą. Zdarza się też wiele rozwiedzionych osób, które na własnej skórze przeszły już sprawę rozwodową, jednak ich kwestia może wyraźnie różnić się od Twojej. 

Jest także masa kruczków, o których osoba niezaznajomiona z kwestiami prawnymi może zwyczajnie nie wiedzieć. Osobnym z nich jest przypadek wypowiadania się podczas sprawy – są co do tego jasne obostrzenia, a niezastosowanie się do nich może skutkować złymi konsekwencjami. Ponadto, gdy będziesz sam swoim przedstawicielem nie jesteś uwolniony z obowiązujących zadań, które ciążą na adwokacie.

Skuteczny adwokat Warszawa – umów się na spotkanie

Jeśli boisz się jakiegoś aspektu sprawy rozwodowej – zdecyduj się na kancelarię adwokacką Warszawa. W sytuacji, gdy spodziewasz się, iż sprawa nie będzie odbywać się po Twojej myśli, a więc gdy drugi małżonek nie będzie współpracować, będzie uciekać się do sztuczek, bądź utrudniania kontaktów z dzieckiem – zdecyduj się na adwokata. Nie ryzykuj swoim samopoczuciem czy ciągle przedłużającą się sprawą sądową – skuteczny adwokat podpowie Ci jak prędko uzyskać rozwód.

informacje na podstawie strony: Adwokat Katarzyna Topczewska